Usuwanie toksyn z organizmu

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Usuwanie toksyn z organizmu

Poziom toksyn w naszym organizmie. Jeżeli nie będziemy oczyszczać organizmu 2 x w roku, ilość nagromadzonych toksyn może zagrozić naszemu zdrowiu.

Dlaczego tak ważne jest usuwanie toksyn z organizmu?

Codziennie narażeni jesteśmy na działanie różnorodnych toksyn. Toksyny te mogą pochodzić ze źródeł zewnętrznych (czyli środowiska – dym, smog, promieniowanie, spaliny) oraz z wewnątrz, czyli z przemian metabolicznych (trawienie, procesy gnilne, kwasy żołądkowe, komórki nowotworowe, toksyny pasożytów, wirusów, grzybów, bakterii).

Skuteczne odtruwanie

To zmiana stylu życia, czyli odpowiednie odżywianie się, picie dużych ilości wody i stosowanie naturalnych produktów, suplementów, racjonale żywienie, ruch i gimnastyka. Korzystnie jest wyeliminować toksyny pochodzące z alkoholu i tytoniu oraz zrezygnować z cukru na rzecz zdrowego błonnika (Nopalin)

Właściwy proces usuwania szkodliwych substancji - DETOKSYKACJA – jest niezbędny dla zachowania zdrowia. Oczyszczanie przeprowadzamy dwa razy w roku, na przykład wiosną i jesienią.

Oczyszczanie to również tworzenie „zielonego, czystego wnętrza”, w którym wyeliminowane zostają toksyny i złogi gnilne oraz występuje znaczna poprawa zapachu ciała i wydzielin (Liquid Chlorofil). Korzystny wpływ „zielonego, czystego wnętrza” to również zahamowanie rozwoju bakterii i pasożytów, czyli gruntowne porządki naszego organizmu.

O Marzena Wielgus 106 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*