Seks analny od A do Z

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Grecka miłość, czyli seks analny. Bywa urozmaiceniem tradycyjnego stosunku, a czasem przybiera postać głównej formy kontaktów seksualnych. Choć uprawiany od wieków, nadal jest tematem tabu. Oto kompendium wiedzy o seksie analnym.

Żadna inna forma zbliżenia nie budzi tylu skrajnych emocji. Z jednej strony wywołuje w nas ciekawość, z drugiej strony – obawę. Seks analny wymaga ogromnego zaufania do partnera i z całą pewnością szczerego uczucia. Dla naszego partnera oddanie się mu w taki sposób mówi, że bardzo go kochamy i mamy do niego zaufanie. Seks analny bardzo często już na początku okazuje się bardzo przyjemny, a orgazmy osiągane w ten sposób to zupełnie nowe doznanie. Są intensywniejsze i przychodzą przez całe ciało. Przygotowaliśmy mały poradnik, by to doznanie było czymś nieziemskim. Byście wiedziały, jak się zachowywać w tej sytuacji. Jaka jest najlepsza pozycja? Czego używać podczas miłości greckiej? Jak odpłynąć z rozkoszy?

Pieszczoty analne

Palec
Powinnaś zacząć powoli poznawać swoje ciało od tej drugiej strony. Najpierw najlepiej sama trochę się tam pobaw. Na początek możesz użyć swojego palca, namydlając go. Zrób to w wannie lub pod prysznicem. Pamiętaj, by robić to powoli – dzięki temu dokładnie poznasz ten obszar i zaczniesz odczuwać niesamowitą przyjemność. Jeśli nadchodzi rozkosz i masz ochotę na więcej, możesz przejść dalej.

Kiedy zdecydujesz się na taki rodzaj miłości ze swoim partnerem, nie bój się mówić mu, kiedy i jak jest ci dobrze, a kiedy powinien zrobić coś inaczej. Rozmowy podczas seksu analnego bardzo  pomagają. Poproś go, by włożył tam swój palec, ale nie zapomnijcie o środku zwilżającym. Pośladki to silna sfera erogenna, dlatego podczas penetracji, partner drugą ręką może delikatnie pieścić twoje pośladki. Delikatna pieszczota palcem może niewiarygodnie rozbudzić zmysły. Miliony zakończeń nerwowych ulokowanych wokół odbytu będą dostarczały cudownych wrażeń.

Język
Zapewne większość z was doświadczyła pieszczot językiem. Łechtaczka tak samo jak pośladki uzbrojona jest w liczne receptory czuciowe. Wystarczy bardzo subtelna pieszczota, by osiągnąć orgazm. Dlatego pośladki i odbyt można pobudzać koniuszkiem języka lub całymi wargami. Wiele dziewczyn może czuć obawę – w końcu jest to dość odważny krok – ale jeśli zadbasz o higienę, nie będziesz czuła dyskomfortu.

Lubrykanty (nawilżenie)
Pamiętaj, że seks analny bez nawilżenia może być bardzo bolesny. Zawsze miej pod ręką jakiś preparat. Pupa wydziela dużo mniej płynów niż pochwa, dlatego trzeba zadbać o odpowiednie nawilżenie. Jakie preparaty można stosować?

– wazelina – idealnie nadaje się do zabaw analnych, nie powoduje podrażnień, nie wysycha i zapewnia optymalne nawilżenie
– kremy i balsamy do ciała – zanim posmarujesz nimi pupę, weź trochę na język i sprawdź, czy nie powoduje szczypania. Jeśli tak, nie należy go stosować. Zwykły tłusty krem, np. Nivea jest bardzo dobry
– profesjonalny lubrykant – dostępny głównie w seks shopach. W aptekach dostaniesz natomiast środki zwilżające do pochwy (tubka kosztuje poniżej 10zł). Te preparaty są zwykle robione na bazie wody. Ich wadą jest to, że wysychają i co pewien czas trzeba znowu po nie sięgać. Jednak to właśnie tylko lubrykanty na bazie wody mogą być bezpiecznie stosowane wraz z prezerwatywami, gdyż inne środki powodują ich uszkodzenie
– specjalne preparaty do seksu analnego – można je kupić w seks shopach. Mają odpowiednio opracowany skład znacznie ułatwiający stosunek analny. Ich największą zaletą jest działanie przeciwbólowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*