Mężczyźni rozkodowani

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Życie mężczyzny jest obecnie trudniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Presja ze strony rodziny, znajomych czy też pracodawcy doprowadziła do wypracowania różnych pomysłów na życie. Każdy z mężczyzn reprezentuje inny typ, charakteryzujący się określonymi cechami. Typy te nieustannie przewijają się przez nasze kobiece życie. Warto je poznać, by wiedzieć, z kim mamy do czynienia.

Typ I – Jam jest zdobywca!
Ten facet wprost uwielbia poznawać kobiety. Im w większym gronie płci pięknej się znajdzie, tym jest szczęśliwszy. Kocha rozmawiać, kokietować, subtelnie podsuwać podteksty, intrygować. Jeśli ma partnerką, i tak jego instynkt łowcy nadal jest czujny. Dba o atrakcyjność fizyczną i w razie potrzeby potrafi wykorzystać swoje atuty. Dla niego ważny jest sam proces zdobywania – to jest wpisane w jego naturę. Jeśli jesteś kobietą takiego faceta, masz szczęście, bo widocznie największe jego trofeum to ty. Nie martw się, z nim nigdy nie będziesz się nudzić. Jak nikt inny dostarczy ci emocji w postaci lekkiej nutki zazdrości. Tego możesz być pewna.

Typ II – Żywiciel rodziny
On jak żaden inny dorósł do roli chłopaka czy też męża. Wie, o co tak naprawdę chodzi w związku i czego kobieta od niego oczekuje. Stara się sprostać jej wymaganiom. Jednak nie tylko odczuwa presję „roli społecznej”, w której się znalazł . Staje na głowie, by osiągnąć sukces również w pracy. Awans. Kariera. Rozwój. To są jego priorytety. Dzień zaczyna od gazety, potem kawa, osiem godzin na etacie, powrót do domu, sen. Czasami sam gubi się w tym, co jest dla niego najważniejsze, ale jeśli kocha, to szczerze i głęboko. Zazwyczaj nie ma czasu na romanse. My same nie doceniamy tego typu, mówiąc, że za dużo czasu spędza poza domem. Warto jednak pamiętać, że ten facet wszystko robi dla nas.

Typ III – Nowoczesny powściągliwiec
Ma bardziej nowoczesne poglądy na role społeczne, a także na cele, jakie sam sobie wyznacza. Uważa, że równość powinna obowiązywać obie płcie. Potrafi iść do pracy, ale po powrocie ugotować obiad dla swojej kobiety. Tego samego oczekuje od niej. Nie jest dla niego problemem rozmowa o seksie czy o potrzebach drugiej osoby. Jest aktywny, lubi spędzać czas ze znajomymi. Do wielu spraw podchodzi z dystansem. Nie rozstaje się z najnowszymi gadżetami, które traktuje jak dopełnienie swojego wizerunku. Jako mąż sprawdza się całkowicie, można na niego liczyć i mu zaufać. Warto jednak zwrócić uwagę, czy też przypadkiem inne kobiety nie postrzegają go jako „łakomego kąska”. Ten typ widzi swoją wartość w oczach innych osób. Lubi być chwalony i doceniany.

Typ IV – Bez zobowiązań proszę!
Jeśli szukasz przygodnej znajomości, która nie pozostawi śladu w twoim sercu, ten typ mężczyzny nadaje się do tego idealnie. Spotkasz go w klubach, pubach lub na każdej imprezie pracowniczej. Zawsze sam lub wprost przeciwnie – w otoczeniu kolegów. Od razu przykuwa wzrok, bo i jest na co popatrzeć. Inwestuje w siebie i w swoje małe zachcianki. Jest typem mężczyzny, przy którym nie będziesz się nudzić. Tylko pamiętaj: problem pojawi się w momencie, gdy poczujesz do niego coś poza pożądaniem. Wtedy czar pryśnie, a on zniknie z twojego życia na zawsze.

Teraz wiesz już wszystko o męskich typach. Warto poobserwować swojego mężczyznę i dopasować go do odpowiedniej grupy. Znając jego słabostki, łatwiej ci będzie zrozumieć i zaakceptować jego działania.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*