Krem Lefery usuwa zmarszczki w 4 tygodnie!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Krem Lefery Active Cell Regeneration to sposób na zlikwidowanie zmarszczek w cztery tygodnie, bez inwazyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Regularne stosowanie tego preparatu spowoduje, że będziesz wyglądać młodziej nawet o 10 lat! Formuła kremu Lefery objęta jest ścisłym patentem, a jego niezwykła skuteczność została przetestowana w trakcie niezależnych badań naukowych.

Skóra z wiekiem starzeje się i traci jędrność. Twarz traci swój owal i kontur. W zachowaniu młodości nie pomogą nawet geny. Wypełnienie zmarszczek jest za to możliwe dzięki zastosowaniu skoncentrowanego kwasu hialuronowego i kolagenu, które pobudzają skórę do regeneracji.

111 Krem Lefery usuwa zmarszczki w 4 tygodnie!

Działanie

Za elastyczność i młody wygląd skóry odpowiedzialny jest kolagen. Białko to tworzy włókna, będące podstawą dla nowych komórek skóry. Spadek zawartości kolagenu w skórze jest główną oznaką starzenia się. Zmniejsza się wówczas elastyczność skóry, co prowadzi do powstawania zmarszczek.

Większość kremów przeciwzmarszczkowych zatrzymuje się na najbardziej zewnętrznej warstwie skóry, na naskórku. Składniki tych kremów nie są w stanie przeniknąć w głąb skóry. Mikrocząsteczkowa postać kwasu hialuronowego i kolagenu w kremie Lefery Active Cell Regeneration powoduje, że bez przeszkód mogą one przeniknąć przez pory nawet do 14. warstwy komórek. To innowacyjne rozwiązanie gwarantuje pełne wypełnienie zmarszczek i regenerację uszkodzonych włókien kolagenu i elastyny w skórze.

Zmarszczki powstają na skutek degradacji włókien kolagenowych i zmniejszenia zawartości kolagenu w skórze. Jedynie składniki aktywne kremu Lefery są tak małe, że mogą zostać przetransportowane w głąb skóry. Lefery Active Cell Regeneration to pierwszy krem wykorzystujący tak innowacyjne rozwiązanie. Mikrocząsteczkowy kolagen i kwas hialuronowy przenikają przez błony komórkowe, dostają się do źródła powstawania zmarszczek i skutecznie je wypełniają!

mikrodermabrazaja diamentowa Krem Lefery usuwa zmarszczki w 4 tygodnie!

Składniki aktywne

Kwas hialuronowy to składnik odpowiedzialny za utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry, występujący w macierzy międzykomórkowej. To dzięki jego wysokiej zawartości skóra dziecka jest tak miękka i gładka. Z wiekiem jego zawartość maleje i skóra traci zdolność wiązania wody, co skutkuje przesuszeniem oraz powstawaniem zmarszczek.

Kolagen jest naturalnie występującym w organizmie białkiem, będącym podporą dla skóry. Po 30. roku życia jego zawartość spada, a struktury kolagenowe ulegają słabną i ulegają rozpadowi. Skóra traci elastyczność i jędrność, pojawiają się również zmarszczki.

D-panthenol jest prekursorem witaminy B5 o działaniu nawilżającym. Ma silne działanie regenerujące, a także przeciwzapalne. Wygładza skórę i spłyca zmarszczki.

Olej z ogórecznika jest polecany dla skóry dojrzałej i suchej. Eliminuje działanie wolnych rodników, usprawnia przepływ krwi w naczyniach krwionośnych. Stanowi bogate źródło kwasu GLA, flawonoidów oraz kwasów organicznych.

Olej z avocado jest jednym z najsilniej odżywiających olei roślinnych. Ze względu na wysoką zawartość witaminy E, olej z avocado wykazuje silne działanie antyoksydacyjne, z kolei inny jego składnik – kwas foliowy – silnie stymuluje podziały komórek skóry, dzięki czemu umożliwia regeneracje komórek skóry.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*