CGA800 z naturalnym kwasem chlorogenowym

Pośród niezliczonych dodatków diety na odchudzanie, w ostatnim czasie przede wszystkim dużym zainteresowaniem cieszą się tabletki z ekstraktem z zielonej kawy.

Co to jest Zielona Kawa?

Zielona kawa to po prostu, dobrze każdemu znane, ziarna kawowe, jakie nie zostały w dalszym ciągu poddane paleniu. Zielone, świeżo zebrane ziarna kawy posiadają nadal wszystkie swoje zdrowotne właściwości, które gubią dopiero podczas wspomnianego procesu palenia. W przypadku własności odchudzających, ważny tu przede wszystkim wydaje się kwas chlorogenowy. Zielona Kawa bogata jest również w inne składniki warte zainteresowania, są to inne typy polifenolów, mikroelementy oraz witaminy a pośród nich tak ważne, przeciwutleniacze.

Zielona kawa - opinie i badania naukowców

Odnośnie do walorów zielonej kawy, naukowcy wyrażają się w sposób wartościowy. Stale nieliczne doświadczenia, jednoznacznie wskazują na jej zdrowotne właściwości. W środkach odchudzających wykorzystywana jest od niedawna, jednak na długo uprzednio była stosowana w medycynie naturalnej. Używane były przede wszystkim jej właściwości poprawiające działanie układu pokarmowego. Dziś, doświadczenia naukowe skupiają się na właściwościach odchudzających zielonej kawy i dają naprawdę korzystne rezultaty.

Grupa naukowców z Uniwersytetu w Scranton (Pensylwania, USA) przeprowadziła badanie tzw. ślepej próby. Wybrano 16 osób, 8 kobiet i tyleż samo mężczyzn, przez okres sześciu tygodni sprawdzano na nich skuteczność tabletek włączających Zieloną Kawę. Wynik, był naprawdę nieprzewidzianie pozytywny. Osoby, które uczestniczyły w badaniu, utraciły średnio dziesięciu, 5% masy ciała a o dziesięciu, 3 % zmniejszył się u nich wskaźnik BMI. Aż o 15, 8 % zmniejszył się u tych osób uczestnictwo tłuszczu w budowie ciała. Badanie przebiegało w ten sposób, że pełną grupę podzielono na trzy części, 1 podawano trzy razy dziennie dużą dawkę ekstraktu zielonej kawy, tj. 1050 mg (3x 350mg) innym, dawkę niską tj. 700mg (2x350mg) natomiast trzeciej grupie w tym czasie podawano placebo. Ludzie z pierwszej grupy schudły łącznie 72, 86 / 70, 82 kg, osoby w drugiej grupie analogicznie 71, 25/69, 71 kg. W trzeciej badanej grupie, nie odnotowano spadków wagi. Przy tym najważniejszy jest argument, że nie odnotowano jakichkolwiek bądź efektów ubocznych używania pigułek z zawartością Zielonej Kawy.

Przy okazji badań nad właściwościami odchudzającymi zawartego w Zielonej Kawie, kwasu chlorogenowego, odkryto również odmienne jego właściwości. Japońscy naukowcy prowadzący doświadczenia pod opieką Yoshihiro Kokubo z Osaki, spostrzegli, że kwas chlorogenowy ma pożądany wpływ na postać zdrowia osób chorych na cukrzycę. Ogranicza poziom cukru we krwi, nawet u osób z tz. insulinoodpornością. Naukowcy z USA potwierdzili jakkolwiek, że regularne stosowanie Zielonej Kawy o 20% zmniejsza ryzyko wylewu. Poprawia ona ponieważ pracę serca oraz układu krwionośnego.

Jak widać, Zielona Kawa ma całościowy, a co najważniejsze, dobroczynny wpływ na nasze zdrowie. Stosując ją, można pozbyć się zbędnych kilogramów, dzięki szybszemu spalaniu tłuszczów wpłynąć na szybszy metabolizm, wyregulować ciśnienie krwi, zredukować poziom cukru we krwi. Tak wiele zalet Zielona Kawa ma dzięki zawartości kwasu chlorogenowego. Niestety, w trakcie palenia ziaren, by otrzymać tak cieszącą się popularnością kawę do parzenia, związek ten pod wpływem temperatury, rozpada się.

Kwas chlorogenowy - działanie

Kwas chlorogenowy to polifenol, dość popularna substancja w świecie roślinnym. Jest to silny antyoksydant, który występuje w owocach, liściach kawowca, pokrzywie, suszonych śliwkach, głogu z też w karczochach. W organizmie człowieka poważny jest za regulacje procesu wchłaniania cukrów już na etapie trawienia, tym samym odpowiada za regulowanie poziomu glikemii. Kwas chlorogenowy powstrzymuje procesowi przekształcania się cukrów w tkankę tłuszczową, skutecznie powstrzymując tym samym jej wzrost. Tym samym, masa ciała zmniejsza się, usprawnia się również metabolizm. Związek ten posiada również właściwości przeciwwirusowe, działa również przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybicznie.

Recenzje ekspertów o Zielonej Kawie (Green Coffee)

Zielona Kawa cieszy się cenioną opinią zarówno wśród osób stosujących ją, ale także wśród lekarzy i ekspertów, którzy na co dzień zajmują się dietetyką i właściwym odżywianiem. Doktorzy cenią tą substancję głównie ze względów na jej cechy regulujące poziom cukru we krwi oraz ciśnienie. Kardiolodzy zwracają szczególną uwagę na jej wpływ na pracę serca oraz sytuację całego układu krwionośnego. Dietetycy natomiast, głównie skupiają się na jej własnościach związanych ze spalaniem tłuszczy, poprawą metabolizmu a więc procesami, jakie gwarantują stopniowe zmniejszanie wagi. To z uwagi na powyższe zalety, wszyscy oni, tak często polecają Zieloną Kawę, kwas chlorogenowy i CGA800 swoim pacjentom.

Pastylki Zielona Kawa i CGA800 owo produkt w pełni przyrodzony, nie wywołujący efektów ubocznych. Kuracja odchudzająca trwa więc bez ograniczeń czasowych, w zalecanych dobowych dawkach, aż do osiągnięcia korzystnych efektów. Efekt jo-jo u większości osób, po zakończeniu terapii nie występuje. Jednak powrót do minionych, niezdrowych nawyków żywieniowych, ograniczenie wysiłku fizycznego, może spowodować, że przyrost wagi, ma możliwość jednak wystąpić.

Pozytywne wyniki badań i opis skuteczności działania substancji zawartych przy ziarnach zielonej kawy, z pewnością przekona chociażby największych niedowiarków. Po kurację opartą na ekstrakcie z zielonej kawy, naprawdę powinno się sięgać, szczególnie, mając na uwadze opinię lekarzy i specjalistów. Zdecydowanym, warto w tym miejscu życzyć błyskawicznych rezultatów w zmierzaniu do wymarzonej sylwetki i lepszej kondycji organizmu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *